Ochutnej Zlín (kabaret o stycích) – Premiera

Ochutnej Zlín (kabaret o stycích) – Premiera

Milí diváci a příznivci divadélka Mandragora,

 

poslední premiéra této divadelní sezony – Ochutnej Zlín (kabaret o stycích), se studenty ji nastudovala režisérka Hanka Mikolášková. Ta zároveň požádala Matěje Randára o napsání kabaretu na motivy hry rakousko-uherského dramatika A.Schnitzlera REJ.

 

Dramatik a významný psycholog Arthur Schnitzler v REJI psal o milostných vztazích vídeňské společnosti, které prostupují všemi společenskými vrstvami (od prostitutky přes vojáka, panskou, jejího pána atd. až k hraběti, který se stýká s prostitutkou), které zachycují jejich rozhovor před milostným aktem a po něm. Inscenování i knižní vydání této hry bylo cenzurou zakázáno a Schnitzler ji vydal samonákladem.

 

Jak se s tématem vypořádal mladý dramatik Matěj Randár přijďte milí diváci posoudit sami.

 

Rezervujte si vstupenky včas.